Zobrazit příspěvky: Doporučované
Čekáme na více doporučených příspěvků
Všechny podle vláken Všechny podle času

karyp

Nazor mlade slecny

Tedy nazory te 24 lete slecny me neskutecne pobavily. To neni mozne, aby byl nekdo skutecne takovy hlupak, slecna spis provokuje....

0/0
doporučit
19.6.2011 17:33

grey mouse

Re: Nazor mlade slecny

No, nevím, nevím, jestli jenom provokuje... pravopis nic moc, porozumění psanému textu taky žádná sláva (tedy, v případě, že článek, pod který šla diskutovat, četla). Zdá se, že největší předností slečny jsou finančně schopní rodiče a talent klofnout solventního chlapa. I když ona sama určitě zazobanýho chlapa nepotřebuje, protože vydělává tak, že nájem za vlastní byt dokáže platit sama ;-D

I když ... narážku na ten pravopis bych asi měla vzít zpět... pokud žije 700 km od domova a žije v ČR, bude to cizinka, nebo v cizině aspoň vyrůstala. A v tom případě zase umí česky dost dobře.

0/0
doporučit
9.8.2011 14:12

paulina

No a

než ty děti vychováte, budete pro zaměstnavatele příliš stará.

0/0
doporučit
18.6.2011 6:18

blondynka111

Bohuzel to je realita dnesni doby

Jenze se zamestnavatelum nesmite divit. Zenska v urcitem veku s detmi v urcitem veku je casto mimo praci, deti jsou casto nemocne, potrebuji k lekari atd. A ted zalezi na praci. Pokud je to delnicka, je to celkem jedno, pokud je to narocnejsi, a pani nema zarizeno, ze deti budou v cizi peci 24h denne, tak v praci proste bude chybet. A kdyz mate pred sebou dve uchazecky - stejne vzdelani, stejny vek, stejna praxe a jedna ma deti a druha ne, koho najmete? Jenze vzhledem k tomu, ze vetsina lidi deti ma, tak vetsina lidi se s tim nejak srovna a ty opravdu karieristicke prace, tam se to take nejak vystribri. Ale nestezujte si,  v cizine to maji vymakane jeste lip. Do prace jdou klidne 4 tydny po porodu a dite je od malicka v materskem centru/s chuvou. Ale hlavne ze netrpi prace, ze? V praci jste lehce nahraditelna. Doma ne. A ted si to utridte a spocitejte si, jestli ma vubec cenu do prace chodit. A pokud to cenu ma, tak se to snazte nejak vyresit. Ale nelzete tomu, kdo vas prijima.

+1/0
doporučit
16.6.2011 18:44

blondynka111

Re: Bohuzel to je realita dnesni doby

Take mne fascinuje, ze se zamestnavatel ma ptat, jak to mate doma zarizene. Co vam brani mu rict, ze chapete, ze asi neni nadseny z toho, ze mate doma male deti, ale ze to mate zorganizovane, ze mate babicku, kamaradku, ze se delite s manzelem (cili jednou paragraf on, jednou vy atd.), sama ho muzete informovat a jeho pripadne pochyby trosku zmenit. S trosku diplomacie a komunikace si snad poradite.

P.S. To ze zamestnavatel MUSI drzet misto zenske, ktera je 3 roky na materske/rodicovske, to bych zmenila. To je diskriminace.;-)

+1/0
doporučit
16.6.2011 18:54

Najaja11

Re: Bohuzel to je realita dnesni doby

 Ale paní má zkušenost,že na férové jednání nikam "nedojela." ;-( Taky i když já jsem hledala práci měla jsem tytéž problémy.V dnešní době u  člověka nezáleží ani tak na vzdělání aby se ve společnosti uplatnil ale v prvé řadě musí UMĚT PERFEKTNĚ LHÁT .;-O  Já jsem si tímto způsobem taky našla  velmi dobrou práci a skutečně mých lží jsem nikdy ani na chvilku nezalitovala.Zaměstnavatelé taky na mě nebrali ohledy,že jsem matka dvou dětí a peníze potřebujeme.

0/0
doporučit
16.6.2011 22:02

Dunja

Re: Bohuzel to je realita dnesni doby

Má známá při pohovoru na otázku máte děti, odsekla, že do toho jim nic není a byla přijata.

Když jsme plánovali první dítě, můj podnik se reorganizoval a přišla jsem o práci. Drsná byla reake paní na osobním (pamatuji si že před revolucí byla na místě kádrovačky), když jsem jí už po výpovědi v ochranné době nesla potvrzení o neschopnosti - rizikové těhoteství,  mě dorazila. Prohlásila, že takhle to dělá každá a nechá si platit.  

Teď už mám 3 děti. 2 roky jsem vedla personálně malou výrobní firmu a vždy jsem se snažila ženám s dětmi vyjít vstříc. Dostaly volno a mohly si práci nadělat třeba o víkendech. A právě matky s dětmi byly svědomitější a pracovitější než slečny pár let po škole a že by byly ochotné pracovat déle, spíš pospíchaly za zábavou, asi neměly šéfa, který by je rozmazloval.;-)

Teď vedu firmu manželovi a o hlídání 2 letého syna se dělíme a v kanceláři střídáme.

0/0
doporučit
18.6.2011 22:30

Radowan

Je to diskriminace

Na druhou stranu - jste zaměstnavatel. A máte na výběr dva lidi - jeden bude odcházet 10 minut před koncem pracovní doby a přesčasy bude odmítat - druhý bude rád ve firmě i přesčas a prováděná práce pro něj bude na prvním místě. Kterého přijmete? Oba lidi budou dostávat stejný plat.

Přikázat zákonem přijmout prvního člověka? Hloupost. Žena na mateřské má mít právo na práci - na druhou stranu je jasné, že nebude dostávat přednost na pracovních pozicích, kde se vyžaduje časová flexibilita (ano, uznávám, je jich dneska většina - na druhou stranu většinou zaměstnavatel ví, proč to tam píše). To je stejné jako když si dám inzerát "Zaměstnám člověka, který měří minimálně 2 metry." (protože vím, že ho potřebuju). A lidi pod dva metry se budou cítit diskriminováni, že to místo chtějí taky, že si můžou vzít žebřík z domu, vyšší podpatky...

+1/0
doporučit
16.6.2011 16:31

hermína

Re: Je to diskriminace

víte, já si myslím, že chtít na většinu míst zaměstnance, který "bude rád ve firmě i přesčas a prováděná práce pro něj bude na prvním místě", není dobrý nápad. proč očekávat víc, než nabízím? stejně jako zaměstnanec by neměl očekávat nadprůměrný plat na své pozici a bůhvíjaké výhody (nejsem matka a nejsem zaměstnanec).

ano, jsou pozice, kde je časová pružnost skutečně potřeba, tam se uplatní mladí draví muži, kteří se pro pozici s naglickým jménem rádi rozkrájí ;), ale necpat to automaticky do každého inzerátu a nevyžovat to u každé pozice sekretářky apod.

0/0
doporučit
16.6.2011 16:39

váš účet byl vzrušen

Re: Je to diskriminace

I sekretářka občas musí zůstat v práci přesčas, případně jet na služební cestu, pomáhat na veletrhu atd. Když máte na vybranou mezi tou, která je ochotna zůstat déle před uzávěrkou, a jinou, která musí být v určitou hodinu ve školce, děj se co děj, případně jí před veletrhem onemocní dítě, kterou si vyberete?

0/0
doporučit
16.6.2011 18:06

hermína

Re: Je to diskriminace

z mé strany (ano trénuji na budoucího ředitele rodinné firmy :)) se mi jeví výhodnější mít 1-2 zaměstnance z 10 ochotné a flexibilní a ty více odměňovat a po zbyteku chtít normální práci dle zákoníku za normální plat a na vánoce jim dát symbolické odměny a kolekci, než muset nadprůměrně odměňovat všechny. ten případný jeden veletrh apod. lze avizovat měsíc předem, stejně jako účetní ví, kdy je uzávěrka a na tu dobu si všichni v klidu najdou záskok, ať k dětem nebo k práci.

paní s dětmi se na sekretářku, účetní atd. docela hodí, nevyžadují ani průměrný plat. pokud není vedoucí trumbera, lze práci plánovat dost předvídatelně na týdny dopředu.

nejvíc práce v malé firmě stejně udělají majitelé / společníci, to je snad logické a jinak to ani nejde. v dlouhodobém průměru, za slovo mě nechytejte, i společnice firmy může mít malé dítě.

měli jsme úžasnou účetní, dělala sice na ŽL, ale jenom asi 4-5 firem včetně naší. 3 děti a jak to zvládala, i když byly malé.

0/0
doporučit
16.6.2011 18:23

IfčaX

Re: Je to diskriminace

Ovšem tady je ten problém, že zaměstnavatel nikdy neví, na koho narazí. Jako účetní jsem vždycky měla holky s malými dětmi, ale znala jsem je a věděla, co od nich můžu čekat. Že když je nějaký horký termín, tak zůstane doma jen v naprosto krajním případě a i tak přijde večer, až je manžel doma, udělat, co je třeba.

Jenže taky můžete narazit na někoho, kdo to nějak vydrží tři měsíce zkušební doby, pak už mu to bude jedno - a vy nemáte páky se takového zaměstnance zbavit. Neplatí to jen pro matky po mateřské, ona se i předdůchodkyně může házet marod vždy, kdy je nejvíc práce, ale to riziko prostě větší je.

0/0
doporučit
16.6.2011 19:02

hermína

Re: Je to diskriminace

smlouva na dobu určitou. rok předstírat nevydrží.

0/0
doporučit
16.6.2011 19:47

IfčaX

Re: Je to diskriminace

Ještě horší. Na dobu určitou je do vypršení smluvené doby úplně nepropustitelná.

0/0
doporučit
16.6.2011 20:00

hermína

Re: Je to diskriminace

ale potvrzuji, vůbec to není jednoduché.

0/0
doporučit
16.6.2011 19:58

váš účet byl vzrušen

Re: Je to diskriminace

Jaké právo na práci? Když má někdo právo na práci, má jiný povinnost ho zaměstnat - a tak daleko snad ještě nejsme.

0/0
doporučit
16.6.2011 18:03

honda_mrkos_pajdusakova

No vidíte,

já být v pozici zaměstnavatele vaší kamarádky, tak zjistit, že uchazeč lže a zapírá děti, tak poletí ještě ve zkušebce.

Tuhle otázku vám navíc skoro nikdo nepoloží, protože i průměrný šimpanz-personalista ví, že nesmí.

A s ohledem na to, že zaměstnanců i zaměstnavatelů s dětmí je asi většina (možná krom nějakých opravdu cool, in a trendy companies) a všichni z nich chápou, co to znamená mít děti, tak mám dojem, že je ta vaše historka minimálně notně přibarvená.

+1/0
doporučit
16.6.2011 12:06

Antonín, topič

---

Když vám tu otázku nepoloží, tak mu těžko můžete lhát. Kromě toho personalisté se o zaměstnance nestarají, takže mají prakticky nulovou šanci něco zjistit. Historka samozřejmě přibarvená není, protože zejména malí zaměstnavatelé do deseti lidí prostě nejsou nadšení, když jim pracant průběžně vypadává, protože je děcko nemocný.

0/0
doporučit
16.6.2011 14:00

paulina

Re: No vidíte,

Nesmí, ale dělají to. Navíc mateřské dovolené dělají v životopise nepěkné pauzy.

0/0
doporučit
18.6.2011 6:17

netykavka

jeste by me zajimalo

jestli neni zamestnavatel povinen zenu po materske prijmout zpatky do zamestnani, pokud u nej predtim delala?

0/0
doporučit
16.6.2011 11:28

fanda357

Re: jeste by me zajimalo

je

0/0
doporučit
16.6.2011 11:33

netykavka

Re: jeste by me zajimalo

takze tahle pani z clanku nikdy predtim u nikoho nepracovala? pripada mi trochu nelogicke poridit si nejdriv deti a pak si hledat praci... lepsi je podle me se par let zapracovat a az pak o tom uvazovat...

+1/0
doporučit
16.6.2011 11:36

Peťulák2

Re: jeste by me zajimalo

Když si najdeš chlapa, kterýho máš fakt ráda, jak dlouho vydržíš bez sexu? Než se trochu zapracuješ? Protože jinak se to může povést, ať to plánuješ nebo ne.

0/0
doporučit
16.6.2011 11:40

netykavka

Re: jeste by me zajimalo

no nevim jak vy ale ja se pred nezelanym tehotenstvim chranim. tudiz nepotrebuju premyslet, jak dlouho bych vydrzela bez sexu.

0/0
doporučit
16.6.2011 11:46

fanda357

Re: jeste by me zajimalo

do svatby? když ne - pak není divu, že je dnes plno svobodných nešťatných matek, které se diví, že je nechal chlap ... když chce být žena jen podložkou, pak se těžko divit důsledkům ....

0/0
doporučit
16.6.2011 11:48

Scarlett from Scottland

Re: jeste by me zajimalo

je to je dobrý;-D. A já myslela, že antikoncepce je běžně dostupná....... 8-o

0/0
doporučit
17.6.2011 9:29

malenka3

Re: jeste by me zajimalo

No a co když pracovala, ale její práce se s dětmi už dělat nedá? Já takovou mám. S dvěma dětmi vím, že už se na původní místo nevrátím, protože je časově tak náročné, že bych kluky viděla tak v postýlce ve spánku. Není všechno jen černobílé. ;-)

0/0
doporučit
16.6.2011 13:35

K.ate

Re: jeste by me zajimalo

Průměrnej českej občan je na tom s pochopením psanýho textu fakt mizerně :-D Vždyť psala, že na RD byla na 3 roky, po dvou letech jí zaměstnavatel volal, že mají moc zakázek, jestli by nemohla nastoupit dřív. Což udělala (prcka hlídala babička), po roce a půl zakázky ubyly, jedno oddělení se úplně zrušilo a ona zůstala bez práce... Co je na tom tak těžko pochopitelnýho? 8-o

0/0
doporučit
17.6.2011 8:14

netykavka

Re: jeste by me zajimalo

no a kdyby odmitla nastoupit driv a chtela by az po 3 letech, tak ma pravo ji neprijmout?

0/0
doporučit
17.6.2011 8:30

jitulka78

Re: jeste by me zajimalo

zákon hovoří jasně - po dobu mateřské (28 týdnů) drží zaměstanvatel to samé místo, do doby, kdy žena čerpá rodičovskou dovolenou, nejdéle však do věku tří lete dítěte ji musí zaměstnat na odpovídající pozici, výjimku tvoří situace, kdy její původní místo bylo např. z organizačních důvodů zrušeno, hádejte, co dělá velká část zaměstnavatelů????? pakaliže navíc dítě není narozené 31.8., pro ty méně chápavé - školky v 99% případů nabírají nové děti k 1.9., musí ještě zůstat doma pár týdnů až měsíců déle, jelikož když nemáte školku, nemůžete do práce, a naopak, když nejste zaměstnaná, nedostanete školku...... pak ji už zpět vzít nemusí, P.S. šla jsem do práce mnohem dříve než po 3 letech, školku máme, nejsem tedy zaujatá

0/0
doporučit
16.6.2011 11:43

netykavka

Re: jeste by me zajimalo

a kdyz se tedy ta pozice zrusi, neni povinen ji zajistit odpovidajici?

0/0
doporučit
16.6.2011 11:48

fanda357

Re: jeste by me zajimalo

ano je povinen nabídnout jiné odpovídající - anebo výpověď s odstupným (jako u každého jiného zaměstnance)

0/0
doporučit
16.6.2011 11:49

jitulka78

Re: jeste by me zajimalo

časté řešení.....

0/0
doporučit
16.6.2011 11:54

jitulka78

Re: jeste by me zajimalo

zpravidla ne, trošku jinak (pokud vím), to chodí ve státní správě, tam ji většinou zpátky vezmou, soukromník ji šupem pošle na pracák, zdůvodnit to dokáže bez potíží, nebo ji přijme na měsíc, pak pozici zruší, a skončí na pracáku stejně, jo, jo, jak krásné je být naivní.....

0/0
doporučit
16.6.2011 11:54

netykavka

Re: jeste by me zajimalo

vite co? stejne si myslim ze asi nejlepsi je moc nespekulovat, pokud to dite clovek opravdu chce. kdybych se ridila svoji logikou, ze nejdriv potrebuju mit dost financi, tak bych ho asi nemela nikdy. protoze si myslim, ze clovek si porad muze rict, ze nejaka ta korunka navic by prece jen bodla. opletacky s praci budou asi vzdycky. ale zas nejaky ten standard musi byt, hlavne aby nebyli existencni problemy. veci jako takove velkou hodnotu nemaj, drahe hracky ci hadry za tisice nejsou potreba. spis zit tak, abychom si vzdy mohli dovolit to, co skutecne potrebujem. ale zas partner, ktery slusne vydelava, je nesporna vyhoda. nicmene byt s nekym kvuli penezum je blbost, protoze to nemuze skoncit dobre. asi na to musej byt dva a hlavne by se meli umet domluvit. cernobile scenare nemam rada.

0/0
doporučit
16.6.2011 12:03

jitulka78

Re: jeste by me zajimalo

R^čím více budete spekulovat, tím menší je pravděpodobnost, že je budete mít, nikdo nemůže předem vědět, zda se nedostane do problémů, zda ho partner neopustí, nebo třeba neumře (mám známou, které umřel manžel, když byla těhotná, dnes je znovu vdaná, nový manžel se o holku stará lépe než kdekdo o vlastní děti), nebo zda bude dobrý rodič, je to loterie a trpělivost, obecně řečeno - pořídit si děti, když nemám ani kde spát, je nezodpovědnost, na druhou stranu k čemu jsou člověku peníze a krásný dům, když je prázdný? a až se na vás koukne těma očima a řekne "maminko, dej mi pusinku", to je pocit k nezaplacení:-)

0/0
doporučit
16.6.2011 13:06

Antonín, topič

Vono je to asi tak.

Dřív totiž ženský dělaly na domácím, takže se i vo děti postaraly. A protože byla jen půlka pracantů, tak chlapi z vejplaty uživily i ty baby.

Moderní doba ovšem říká, že pracovat budou všichni, aby pan Rockefeller netrpěl depresí.

0/0
doporučit
16.6.2011 10:07

Peťulák2

Re: Vono je to asi tak.

Vono dřív totiž ženský strčily dítě do kočárku nebo do ohrádky a makaly doma. Ať už okopávaly, dojily, praly plíny v ruce, chodily denně na nákup, nebo nosily uhlí ze sklepa. Dítko kolikrát řvalo, což bylo blbé, ale nikdo se nepohoršoval. Přehnaná inteligence a intelektuální činnost se skoro nikde nevyžadovala, mnoho z nich nemělo ani maturitu. Dneska sice mají míň práce, protože točí čudlíkama, ale zase se očekává, že dítko pomalu ani nekvíkne, protože se mu budou věnovat. Navíc už před těhotenstvím získají rozhled a intelektuální náplň života, a potom jim v podstatě všechno chybí. Fyzicky vyloženě dřít nemusejí, ale ani intelektuálně se nevybijí. Proto často chtějí něco víc, než se "jen" starat o to mrně doma.

0/0
doporučit
16.6.2011 11:38

fanda357

emancipace

nevím, co šílíte - pokud rodina opravdu nemá nějakou výraznou finanční nouzi - proč chodit do práce? Víte, co říkají dnes američanky o emancipaci? ne že by osvobodila ženy, ale že pomohla jejich mužům. Zatímco rozvedené ženy středního a vyššího věku mají 2-3 práce, aby se uživily (a své děti), jejich zajištění (bývalí) manželé si užívají s mladými milenkami ... není dneska něco špatně? Proč se ženy snaží být "nezávislé", "vydělávat", "mít svůj život", "být své"? K čemu to vede? - vždyť to jsou všechno jen lži, šalba a mam ... proč se teda vdáváte (souložíte s chlapama a máte s nimi děti), když chcete být nezávislé? Neexistuje nic takového jako "nezávislý" vztah - to jsou všechno jen lži rádobymoderní doby, Manželství je vždy závazek - oboustranný samozřejmě ...

0/0
doporučit
16.6.2011 9:55

Madietta

Re: emancipace

Víte, já myslím, že spousta žen by klidně zůstala doma a věnovala se dětem a rodině, případně nějaké neziskové činnosti. Jenomže u nás je to tak, že jen úzké procento mužů je schopno výhradně ze svého platu dlouhodobě uživit rodinu. Dva příjmy jsou zkrátka potřeba, nemá cenu se tvářit, že ne. Takže to je první důvod, proč žena nemá moc na výběr. A pak je tu ta okolnost, že ten tradiční model u nás zparchantěl, ve skutečnosti už dnes muži necítí odpovědnost za to, že musí živit rodinu - jen se podívejte, kolik rozvedených mužů se neobtěžuje platit ani alimenty. Spousta mužů se s matkami svých dětí ani neožení, prostě necítí rodinu jako závazek. Mince má vždycky dvě strany...

0/0
doporučit
16.6.2011 10:38

hermína

Re: emancipace

R^

0/0
doporučit
16.6.2011 10:57

fanda357

Re: emancipace

ono je to všechno tom, co to znamená "uživit rodinu" - co všechno ta rodina musí a nemusí mít - ono toho k životu není až zas tak moc potřeba, většina věcí jsou jen rozmařilosti. Znám dost rodin, kdy je žena doma a muž rozhodně nemá nějaký výrazně nastandardní příjem - a mají i několik dětí. A přemýšlel bych nad tím - proč ten tradiční model zparchantěl - podle mne to je důsledek právě feministkých a ženských hnutí - oni vlastně říkají chlapům, že je nikdo nepotřebuje, že se starat nemusí, že si ženy vystačí sami, že chtějí být nezávislé. Muži se tomu jen přizpůsobují .... že se chlapy nechtějí ženit? no .... neviděl bych to tak jednoznačně .. podl emne - žena, která je ochotna žít s chlapem, spát s ním, starat se o něj a nechce se vdát - je hloupá - a jen a jen ona sama se do takové situace dostala. Co asi může čekat od chlapa, který si jí nechce vzít? To mu potom opravdu dělá jen služku a eskort - a pak ať se nediví, že dojde k "výměně".

0/0
doporučit
16.6.2011 11:09

netykavka

Re: emancipace

R^

0/0
doporučit
16.6.2011 11:36

Peťulák2

Re: emancipace

A vy, chlapče, se zavážete k tomu, že když tu ženu budete mít doma, tedy bude po pár letech nepoužitelná pro trh práce, tak ji do konce života budete financovat, ať se děje, co se děje? Zavážete se k tomu, že ji neopustíte kvůli jiné, že se vám nic nestane, že si vědomě nebudete ničit zdraví...atd? Ty ženy to nedělají proto, že si chtějí něco dokazovat, ale že nechtějí dát nikomu možnost, aby muž jednoho dne jen tak odešel a ony byly v tu chvíli naprosto nesoběstačné. Chtějí přežít, pokud ten druhý odejde. To je základní myšlenka.

(Mezi námi, vy byste chtěl doma žít s někým, kdo je, když to přeženu, zavřený v domě, uklízí, pečuje o děti, možná se sem tam sejde se sousedkami, ale jehož vnější kontakty se omezí na minimum, takže ano, i v jistém smyslu zhloupne, zúží se mu obzory, a vy si s ním po čase nemáte ani o čem popovídat?)

0/0
doporučit
16.6.2011 11:05

fanda357

Re: emancipace

Víte, co znamená svatba a co člověk opravdu slibuje? V dobrém a ve zlém ... ano - to jsem slíbil svojí ženě a snažím se to plnit (jak moč úspěšně, je druhá věc). Já si taky nemyslím, že by mě nějaká o 20 let mladší (kdybych ji náhodou chtěl "vyměnit" za moji manželku) jednou přebalovala a staral se o mne, až třebas budu jednou nemohoucí. Ano chtěl bych zůstat doma, klidně z fleku hned. Kdyby moje žena uživila rodinu, hned bych zůstal doma. - Ano, dělám domácí práce, ano přebaloval a krmil jsem dítě, ano koupal jsme ho, ano spal jsem s miminem a manželku v jedné místnosti, ano vstával jsme k němu v noci - protože ho mám rád. Ale to je snad normální. "chtějí přežít, pokud ten druhý odejde" - hmm, co je příčina a následek? Není to tak, že mu tím dá signál - klidně odejdi, já se o sebe postarám? Ano, mám manželku doma (a už je to dlouho, co jí skončila mateřská) - a žiju s ní. A nemám pocit, že by zhloupla a zúžili se jí obzory ....

0/0
doporučit
16.6.2011 11:17

netykavka

Re: emancipace

R^R^R^

0/0
doporučit
16.6.2011 11:37

malenka3

Re: emancipace

Tak za tohle Vám děkuji. Krásně napsáno.R^;-)

0/0
doporučit
16.6.2011 13:41

___Radin::::

fňuk fňuk vy chuděrky starostlivé matky

Rv manželka problémy s hledáním zaměstnání po dvou dětech neměla, stejně tak další lidé kolem mě. Pravda, pár takovejch se našlo ale to bych doma nechtěl. To nebyly ženy ale mužatky, feninistky očekávající že si před nima všichni kleknou na zadnici když mají děti Rv

0/0
doporučit
16.6.2011 9:48

__huhulak__

Re: fňuk fňuk vy chuděrky starostlivé matky

bohuzel to tak nefunguje vsude. bohuzel znam spoustu zen, v ruznych postavenich a stejne praci nesehnali.

0/0
doporučit
16.6.2011 11:52

__huhulak__

Re: fňuk fňuk vy chuděrky starostlivé matky

sorry, ta gramatika je strasna .. ach ta cecha ...

0/0
doporučit
16.6.2011 11:53

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz